SMS SERVER

Verze 1.0

Na základě jádra APDS (All Phones Data Suite) bylo vyvinuto několik aplikací zajišťujících automatizované zpracování příchozích SMS. Takový program běží zcela samostatně a může být spouštěn přímo ze složky Start -> Programy -> Po spuštění, kdy je zajištěno znovuspuštění v případě pádu operačního systému nebo výpadku napájení počítače. Pokud doba poruchy počítače nebo napájecí sítě nepřekročí dobu platnosti příchozích zpráv (což bývá zpravidla několik dní), nepřijdete o žádné zprávy, které se v této situaci hromadí v SMS centru operátora. Jakmile bude program znovu spuštěn, budou všechny postupně zpracovány. Na bránu obsluhovanou naším SMS serverem je možno posílat i vícedílné zprávy tak jak je umí většina nových telefonů. Tyto zprávy server spojí a ve výstupním souboru z nich vytvoří jeden záznam.

Příklady aplikací

Ve spolupráci s naším SMS serverem běží systém objednávek zboží přes SMS a také další systém, který pouze přijímá zprávy, ale ukládá je podle filtrů, které lze na příchozí zprávy aplikovat, do různých souborů. Dále máme k dispozici systém prodeje kupónů předplacených karet, kdy zákazník, pokud je v systému registrován a pošle platný požadavek, obdrží číslo dobíjecího kupónu. Způsob platby již záleží na dohodě s provozovatelem této služby.

Další možnosti

Výše uvedené příklady slouží pouze pro informaci. Budete-li mít jakékoliv specifické požadavky, lze provést patřičné úpravy na míru. Kontaktujte nás buď telefonicky (603 50 10 50, 608 40 10 50) nebo mailem: info@p-emtech.cz.

Cena

Cena bude samozřejmě záviset na náročnosti požadovaných úprav, ale vždy se budeme snažit dohodnout tak, aby byla oboustranně přijatelná. Bez úprav prodáváme SMS server za cenu 1800,- Kč.

Verze 2.0

Tato verze byla zcela přepracována a oproti původnímu serveru nabízí několik výrazných vlastností navíc: Máte-li o tento produkt bližší zájem, neváhejte napsat na info@p-emtech.cz. Rádi Vám odpovíme na všechny otázky.